Ученицима представљен план рада на пројекту ClimART

Наставници и ученици - учесници пројекта
Данас (28.1.2021.) је у амфитатру одржан састанак пројектног тима пројекта ClimART са ученицима који ће учествати у овом пројекту. Професорице Бранислава Крстин, Вања Ињац и Клара Паушић су ученицима представиле план рада за наредни период. Најпре ће се одржати иницијални онлајн састанак свих ученисника у пројекту, из четири земље, у ком ће учетвовати наши наставници и ученици. Након тога ће ученици и наставници одржати серију едукативних радионица на тему климатских промена, да би се после тога приступило осмишљавању позоришне представе о климатским променама која ће бити представљена широј публици, као крајњи резултат овог пројекта. Директор школе је поздравио ученике и уручио поклон Милани Мужонг (II2) чији је рад изабран за лого пројекта.