Прослављено матурско вече

Матурско вече генерације матураната 2025/26. одржано је у недељу 21. јуна 2026. у ресторану Бела Вила.

Преносимо текст са сајта gradski.online:

Матуранти Средње стручне школе "Милош Црњански" и ове године су, по традицији, заједно са својим професорима прошетали делом Светосавске улице до ресторана "Белавила“, где је организована прослава завршетка њиховог средњошколског образовања.

Поворку младости, елеганције и доброг расположења предводила је ученица генерације Елена Мохачи, а бројни суграђани поздрављали су матуранте и фотографисали овај свечани тренутак.

За 84 матуранта ово је било вече пуно емоција, јер су се на једном месту окупили пријатељи, професори и чланови породица како би заједно обележили крај једног важног животног поглавља. Уз свечане тоалете, осмехе и много фотографија за успомену, славило се до касно у ноћ.