Активан зимски распуст
![]() |
У току зимског распуст у школској сали за физичко васпитање организован је „активан распуст“. Ученици су два пута седмично (понедељком и четвртком по два сата) могли да играју одбојку и стони тенис и да користе теретану. Ову активност је организовао професор физичке културе Бранко Грбанушић, а одазвало се петнаестак ученика.
Ово је наставак пројекта "Активни рапуст" који је започет за време претходног летњег рапуста, а чији је циљ очување здравља ученика кроз бављење спортом. Планирамо да овај пројекат наставимо и убудуће уз учешће већег броја ученика.
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)

У току зимског распуста, од 24. до 30. децембра 2013. у Школи ће бити организована додатна и допунска настава. Подсећамо све ученике да је у складу са











