ПочетакВестиНаша школа на Радио телевизији Војводине

Осмаци из Накова и Нових Козараца посетили ССШ "Милош Црњански"

Гости у кабинету за архитектонску струку
У петак 9. новембра 2018. у посету нашој школи дошли су ученици осмог разреда школа "Петар Кочић" из Накова и "Иво Лола Рибар" из Нових Козараца са својим наставницима. Гости су се упознали са смеровима које ће наша школа уписивати следеће школске године. Посетили су кабинете где се одвија стручна настава и затим су били у радионици и фискултурној сали. Наше госте је поздравио директор школе, а професори домаћини Вања Томашев и Бранислава Крстин су представили школу осмацима.