Резултати окружног такмичења из биологије
У Гимназији "Душан Васиљев" је протекле суботе одржано окружно такмичење средњошколаца из биологије. Нашу школу је представљало четворо ученика, свих четворо из одељења IV1 (лабораторијски техничари). За такмичење их je припремала професорица Емила Кленанц, а две ученице су остварили успех: Маријана Карабаш је поделила прво место у категорији четвртих разреда, а Нина Вицо треће. Маријана Карабаш се пласирала на републичко такмичење које ће бити одржано 18. маја у Београду.
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)

У оквиру предмета извори загађења животне средине (2. разред - техничар за заштиту животне средине) сваке године наставник Милан Станковић организује израду семинарских радова ученика. Ове године тема семинарског рада је „Моје дрво“.







