Општинско такмичење из физике
У недељу, 17. фебруара, одржано је општинско такмичење из физике за ученике средњих школа. Домаћин је била Гимназија "Душан Васиљев". Нашу школу је представљао само један такмичар, Дејан Зомбори из одељења III1 (физиотерапеутски техничар), и он је освојио прво место у категорији ученика трећих разреда. Нажалост, није имао довољан број бодова да се пласира на окружно такмичење. Највише успеха имали су домаћини који су освојили прва места у категорији првих, других и четвртих тазреда.
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)

У петак 25. јануара у Школи је свечано обележена школска слава, дан Светог Саве. Свечаност је одржана у амфитеатру Школе. Најпре су чланови школског хора предвођени професорицом Ољом Дедић извели Светосавску химну, а затим је ученица Наташа Миланков из одељења I1 прочитала свој литерарни састав о Светом Сави. Ученици су рецитовали стихове познатих песника о нашем највећем просветитељу и утемељивачу српске просвете, а након што је директор Школе Виктор Фелбаб одржао кратак говор, приступило се свечаном славском обреду. Протојереј Арсен Виловски и свештеник Слободан Дивљаков, који предаје православну веронаку у нашој Школи, одржали су свечани обред освећења славског колача, жита и вина. Након тога су свештеници, ученици и директор приступили обредном ломљењу колача, чиме је ова свечаност и завршена.






