Наши ученици на општинском такмичењу из математике
У суботу 19. јануара 2013. у Гимназији "Душан Васиљев" у Кикинди одржано је општинско такмичење из математике за ученике средњих школа. Андреа Томаш, ученица I1 одељења наше школе (фармацеутски техничар), освојила је друго место у категорији ученика првих разреда. Ученици одељења I2 (архитектонски техничар) Никола Новаковић и Стефан Бјелић такође су изборили су пласман на окружно такмичење које ће се одржати 9. фебруара у Сенти. Највише првих места освојили су ученици Гимназије "Душан Васиљев" (у категорији I, II и IV разреда), док је у категорији III разреда победу однела ученица Економско–трговинске школе.
Свима им желимо пуно среће у наставку такмичења!
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
У среду 5. децембра 2012, у дворишту Школе су након дугог чекања засађене саднице храста. У садњи су учествовали чланови еколошке секције
Захваљујући финансијској подршци локалне самоуправе, квалитет наставе ученика медицинског смера наше школе од другог полугодишта биће подигнут на виши ниво. Општина је издвојила 340.000 динара за куповину такозване "фантомске руке" и лутке за пружање кардио-пулмоналне реанимације.






