ПочетакОбавештењаПозив за учешће у вебинару

Позив за учешће у вебинару

Позивамо заинтересоване наставнике да се пријаве за онлајн семинар "Иновативне методологије за учење o климатским променама кроз уметност и позориште" у организацији Eurocub-a из Италије у оквиру Ерасмус+ пројекта ClimArt у који је наша школа укључена.

Семинар ће се одржавати онлајн сваког дана од 7. до 11. септембра од 17h и трајаће 90 минута. Семинар ће пратити и наставници из партнерских школа у пројекту из Италије, Немачке и Шпаније. Наставници који заврше обуку ће накнадно применити научено, што ће резултирати позоришном представом о климатским променама коју ће извести ученици наше школе.

Да би слушао/ла семинар наставник треба да испуњава следеће услове:

• да је наставник природних наука, енглеског језика или уметности (води драмску секцију);
  • да има могућност/способност примене наученог у пракси;
  • да поседује довољно знање енглеског језика да може да прати семинар.

Конкурс подразумева родну равноправност. Молимо заинтересоване наставнике да доставе директору CV и пропратно писмо до 3. септембра 2020. године.