ПочетакОбавештењаРаспоред допунске наставе током распуста

Измене у распореду часова за непаран месец

Дошло је до мањих измена у распореду часова за непаран месец. Измењен распоред се примењује од почетка другог полугодишта (15. јануар 2018.). Постоје измене код следећих одељења:

• IV3 (понедељак, среда и четвртак)
  • II2 (уторак и четвртак - замењени су часови математике и грађевинских конструкција)
  • IV1 (среда, само је промењен број учионице за грађанско васпитање)
  • I3 (понедељак и среда - замењени су часови музичке културе и опште и неорганске хемије)

Постоје измене код следећих наставника:

• Надежда Лазић,
  • Војислав Бошњак,
  • Радмила Папић-Милићев,
  • Зорица Варга,
  • Бранислава Дилбер-Косић,
  • Новица Јоргић,
  • Ерика Мандић,
  • Оља Јелинић.

Распоред за ученике налази се овде, а за наставнике овде.