ПочетакОбавештењаОбележавање Европске недеље новца и Пројекат Европски квиз новца

Нови Приручник о полагању матурског испита у образовном профилу Архитектонски техничар

Обавештавамо ученике четвртог разреда образовног профила Архитектонски техничар и наставнике да је изашао нови Приручник о полагању матурског испита у образовном профилу Архитектонски техничар који ће се примењивати од ове школске године. Приручник и графички прилози се могу преузети са доњег линка.

Приручник о полагању матурског испита у образовном профилу Архитектонски техничар (април 2019.)