ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаОпштинско такмичење у рукомету

Општинско такмичење из физике

У недељу, 17. фебруара, одржано је општинско такмичење из физике за ученике средњих школа. Домаћин је била Гимназија "Душан Васиљев". Нашу школу је представљао само један такмичар, Дејан Зомбори из одељења III1 (физиотерапеутски техничар), и он је освојио прво место у категорији ученика трећих разреда. Нажалост, није имао довољан број бодова да се пласира на окружно такмичење. Највише успеха имали су домаћини који су освојили прва места у категорији првих, других и четвртих тазреда.

први разред:

1. Блашковић Филип  (Гимназија "Душан Васиљев")

2. Рељин Милан (Гимназија "Душан Васиљев")

3. Растко Замуровић (Гимназија "Душан Васиљев")

4. Прпа Мирослава (Гимназија "Душан Васиљев")

други разред:

1. Сараволац Вишња (Гимназија "Душан Васиљев")

трећи разред:

1. Зомбори Дејан (ССШ "Милош Црњански")

четврти разред:

1. Лерик Стефан (Гимназија "Душан Васиљев")

2. Исаков Стефан (Гимназија "Душан Васиљев")