ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаДевета сезона квиза „Колико се познајемо“

Девета сезона квиза „Колико се познајемо“

Реклама за осму сезону (2013.)

Обавештавамо ученике да се наша школа пријавила за учешће у деветој сезони телевизијског квиза „Колико се познајемо“ који ће се снимати у марту 2014. године на Радио телевизији Војводине. Квиз организује Покрајински секреатријат за образовање, управу и националне заједнице у оквиру пројекта „Афирмација мултикултурализма и толеранције“.

Тема квиза је историја и култура националних заједница које живе у Војводини. Сваку школу представљаће екипа састављена од четири члана (ученика) од којих је један резервни члан. Позивамо све ученике који су заинтересовани за учешће да се јаве професору Вањи Томашеву. Ученици свих разреда могу да учествују у квизу. Подсећамо да је прошле школске године наша екипа освојила одлично четврто место од укупно 48 школа. Нажалост, према пропозицијама такмичења, у квизу не могу да учествују ученици који су већ учествовали.

Пропозиције такмичења (2011.)