ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаУспех Предрага Павића на окружној смотри рецитатора

Успех Предрага Павића на окружној смотри рецитатора

Такмичари који су се пласирали на покрајинску смотру рецитатора (Павић други сдесна)

У суботу, 15. марта 2014. у Чоки је одржана окружна смотра рецитатора за Севернобанатски округ. У категорији старији узраст (средња школа) учествовало је пет ученика школа из кикиндске општине. Наш ученик Предраг Павић из одељења II4 (техничар за биотехнологију) нашао се међу седам такмичара који су се пласирали на покрајинску смотру. Он је рецитовао песму „Балада о предвечерју“ од Стевана Раичковића. Предраг је члан рецитаторске секције коју води професорица српског језика и књижевности Десанка Божин.

Покрајинска смотра рецитатора ће бити одржана у недељу, 27. априла 2014. у Сечњу.