ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаОпштинско такмичење у рукомету

Општинско такмичење у рукомету

У понедељак, 20. марта 2017. у хали Спортског центра "Језеро" одржано је општинско (градско) такмичење у рукомету за ученике основних и средњих школа Кикинде. У мушкој конкуренцији екипа наше школе је поражена од екипе Гимназије "Душан Васиљев" у полуфиналу и тако завршила такмичење. У женској конкуренцији наша екипа је у финалу победила екипу Економско-трговинске школе и пласирала се на окружно такмичење. Вођа обе екипе је био професор физичког васпитања Виктор Фелбаб.

Мушка екипа током утакмице Женска екипа са проф. Виктором Фелбабом