ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаПрвенство Војводине у баскету 3 на 3

Окружно такмичење у кошарци и баскету

Окружно такмичење у баскету 3x3

Наша школа је у уторак, 13. фебруара 2018. била домаћин окружног такмичења у кошарци и у баскету 3x3 за ученике основних и средњих школа Севернобанатског округа. Након победе на општинском, наше девојке су забележиле успех и на окружном такмичењу и освојиле су прво место у обе дисциплине (кошарка и баскет 3x3), па су се пласирале на међуокружно такмичење које би требало да се одржи до прве недеље марта. Честитамо на успеху!