ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаНаши ученици учествовали у 12. сезони квиза "Колико се познајемо"

Математички турнир „Архимедес“ 2018.

Екипа наше школе са професорицама у Београду
У суботу, 12. маја 2018. одржан је 40. турнир "Архимедес" (Екипно првенство средњих школа Републике Србије у математици) у Хемијско-технолошкој и прехрамбеној школи у Београду. Нашу школу је представљала екипа у саставу: Николина Пролић (I3), Дејан Маринков (II2), Милица Сандић (III1) и Ђорђе Максимовић (IV3). Са њима су билe професорице математике Ивана Љубоја и Зорица Варга.

Резултати такмичења ће бити познати око 25. маја.