ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаУспех наших ученица на 8. СОШОВ-у

Регионално такмичење талената у Панчеву

Кикинђани - учесници Регионалног такмичења са професорима (А. Докић прва сдесна).
У Гимназији "Урош Предић" у Панчеву одржано је у суботу 12. маја 2018. регионално такмичење талената. На такмичењу је учествовало 14 ученика - полазника кикиндског Регионалног центра за таленте "Душан Васиљев". Међу такмичарима је била и ученица наше школе Андреја Докић (I1) која је освојила друго место (95 поена) из области географије и пласирала се на Републичко такмичење. Њен ментор је професор географије Јасна Томашев.

Такмичење се састоји од писања и презентовања научног рада (50 поена), и решавања теста знања (50 поена). Републичко такмичење талената ће се одржати 2. јуна у Чачку.