ПочетакВаннаст. активностиТакмичења32. Републичко такмичење грађевинских и геодетских школа

Драгана Сантрач на Републичком такмичењу из биологије

Републичко такмичење из биологије за ученике средњих школа одржано је 20. маја 2018. у Нишу. Такмичење се састојало од решавања писменог теста (макс. 80 поена) и извођења практичне вежбе (макс. 20 поена).

Нашу школу је представљала ученица четвртог разреда Драгана Сантрач (образовни профил лабораторијски техничар) са менторком проф. Емилом Кленанц. Драгана је освојила укупно 97,5 поена и заузела 18. место у конкуренцији 110 ученика четвртог разреда.

Резултати такмичења - IV разред

Тестови са такмичења - IV разред