Наши ученици учествовали у 12. сезони квиза "Колико се познајемо"

У току је снимање 12. сезоне квиза "Колико се познајемо" који организује Покрајински секретаријат за образовање, управу и националне мањине. "Колико се познајемо" представља квиз-такмичење ученика средњих школа у знању о историји и култури националних заједница сa простора АП Војводине. Ове године је примењен нов концепт такмичења, тако да се такмиче екипе састављене од по три ученика из три различите школе.

Прве три емисије су снимане у уторак, 22. маја. 2018. у Кањижи. Нашу школу је представљало троје такмичара: Викторија Рац Сабо (III1), Александра Пакашки (II1) и Игор Врбашки (II1) и проф. Вања Томашев. Какав резултат су остварили сазнаћете ако будете пратили овај квиз који се емитује на Телевизији Војводине.