ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаДејан Волаш трећи на Школском првенству Србије у џудоу

Општинско такмичење у фудбалу

Општинско такмичење у малом фудбалу за ученике средњих школа одржано је у четвртак, 4. октобра 2018. Екипа наше школе је поражена од екипе Техничке школе у полуфиналној утакмици резултатом 2:1. Тим ССШ "Милош Црњански" чинили су: Иван Стојадинов, Матија Бајић, Далибор Симић, Никола Мартинов, Стефан Кецман, Дарко Марјанов и Лазар Радић. Вођа екипе је био професор физичке културе Виктор Фелбаб.