ПочетакВести

Окружно такмичење из хемије за ученике основних школа

Наша школа је у недељу, 22. априла 2018. године била домаћин окружног такмичења из хемије за ученике основних школа Севернобанатског округа. Због промене правилнико о такмичењу, од ове године се ученици такмиче само у писменом тесту. Учествовало је 6 ученика седмог разреда и 5 ученика осмог разреда. У категорији седмог разреда прво место је освојила Јана Војводић из ОШ "Ђура Јакшић" у Кикинди, а у категорији осмог разреда Тијана Карић из ОШ "Свети Сава" у Кикинди. Њих две су обезбедиле директан пласман на републичко такмичење које ће се одржати од 18. до 20. маја у Београду.

Резултати седми разред

Резултати осми разред