ПочетакВести

Ученици посетили Војномедицинску академију

Ученици одељења III1 (медицинска сестра - техничар) посетили су Војномедицинску академију (ВМА) у Београду у овиру блок-наставе из здравствене неге у уторак, 24. априла 2018. Том приликом су ученици обишли одељеље Хитне помоћи, Клинику за интензивну интерну медицину и Централну стерилизацију. Ученици су се упознали са радом ове најеминентније здравствене установе у нашој земљи и информисали се о могућности даљег школовања на Академији. Посету су организовале наставнице здравствене неге Санијела Јовић и Љиљана Радишић.