ПочетакВестиСвечани дочек за ученике - освајаче медаља на Републичким и покрајинским такмичењима

Чланови еколошке секције посетили вртић "Плави чуперак"

Чланови еколошке секције "Еко-ген" посетили су малишане у вртићу "Плави чуперак" у понедељак, 14. маја 2018. Деци предшколског узраста појаснили смо због чега је важно да отпад бацамо у контејнере. Погледали смо цртани филм у ком су нам девојчица Невена и дечак Далибор објаснили због чега постоје контејнери различитих боја. Предшколци су позитивно усвојили став према рециклажи и мудро су приступили решавању задатка из радног еко-листа. Следећа едукативна радионица нам је планирана за четвртак, 17. мај, када ћемо се представити предшколцима из вртића "Колибри".