ПочетакВестиПосета Визиторском центру „Лудаш“ и ЈКП „Водовод и канализација“ у Суботици

Свечани дочек за ученике - освајаче медаља на Републичким и покрајинским такмичењима

У понедељак, 28. маја 2018. у сали за физичко васпитање организована је свечаност у част наших ученика који су током ове школске године освојили једно од прва три места на републичким и покрајинским такмичењима у спорту и знању. Подсетимо, медаље су освајали: женска рукометна екипа (III место на републичком такмичењу, I место на СОШОВ-у), Ивана Мршић (II место на републичком такмичењу у стоном тенису), Ивана Пештерић и Тамара Малиџа (III место на републичком екипном такмичењу из опште и неорганске хемије), Невена Милић (I место на СОШОВ-у у џудоу) и Дејан Волаш (III место на СОШОВ-у у џудоу). Директор школе је позвао награђене ученике да Школи оставе симболичне сувенире који ће подсећати будуће генерације на њихове успехе.

Вест о свечаности на сајту ТВ Рубин