ПочетакВестиСтручно предавање из прераде и одлагања чврстог отпада

Стручно предавање из прераде и одлагања чврстог отпада

Професор др Богдана Вујић са Техничког факултета "Михајло Пупин" у Зрењанину одржала је у понедељак 4. јуна 2018. предавање на тему "Чврсти отпад - каталог отпада". Предавање је одржано за ученике одељења III3 (техничар за заштиту животне средине) у оквиру предмета прерада и одлагање чврстог отпада. Предавање су организовали и присуствовали професори Милица Абрамовић, Бранислава Дилбер-Косић и Радмила Папић Милићев.