ПочетакВестиНаша школа на Радио телевизији Војводине

Излет у Београд за учеснике финала квиза "Моја Кикинда"

Наши ученици са професорицом на Калемегдану
У суботу 17. новембра 2018. организован је излет у Београд као награда за учеснике финала квиза "Моја Кикинда - откријмо где живимо". Подсећамо, ученици наше школе Маја Дакић, Анабела Јовишић, Јасмина Јерковић и Иван Стојадинов учествовали су у филану овог квиза који организује Градска канцеларија за младе и том приликом су освојили треће место. Они су заједно са професорицом Јасном Томашев и осталим финалистима посетили Дом Народне скупштине, Историјски музеј Србије и Калемегданску тврђаву.