ПочетакВестиСвечани дочек за ученике - освајаче медаља на Републичким и покрајинским такмичењима

"Дани E-medica" 2019.

Од 4. до 6. априла 2019. у Тухељским Топлицама у Хрватској одржана је 12. смотра "Дани Е-medica" на којој је наша школа учествовала по четврти пут. Као и до сада, ученици су радили на заједничким пројектима, а ове године су то били: "Живот са хемодијализом" и "Поремећаји из аутистичног спектра". Ученице Јована Љубоја (IV1), Јасна Милеуснић и Мила Покрајац (II1) са својим менторкама Вањом Ињац Забрдац и Љиљаном Радишић урадиле су свој део задатка и заједно са другим ученицима их презентовале на смотри. Пут у Хрватску искористили су да посете Спомен парк у Јасеновцу и Антрополошки музеј у Крапини.