ПочетакВестиСвечани дочек за ученике - освајаче медаља на Републичким и покрајинским такмичењима

Посета Дому за децу ометену у развоју "Колевка" у Суботици

У уторак, 16. априла 2019. ученици одељења IV1 (медицинска сестра - техничар) са професоркама Љиљаном Радишић и Санијелом Јовић били су у посети Дому за децу ометену у развоју "Kолевка" у Суботици. Током обиласка Дома, упознали су се са радом установе, остварили контакт са штићеницима Дома и учествовали у неким од уобичајених дневних активности. Наши ученици и професори су, приликом посете, деци однели поклоне у виду гардеробе, играчака и слаткиша. Леп и сунчан дан искористили су и за кратку посету Суботици и Палићу.