ПочетакВестиПрва награда на Фестивалу уметности и науке

Промоција Школе

У протекле три седмице, директор и професори наше школе посетили су све основне школе на територији Града Кикинде како би ученицима осмог разреда и њиховим родитељима представили образовне профиле који су планирани за предстојећи упис. Ове године, уместо Сајма образовања који је организован ранијих година, Градска управа је организовала посете представника кикиндских средњих школа свим основним школама како би се будући средњошколци и њихови родитeљи кроз директан разговор упознали са понудом образовних профила и смерова за упис у средње школе.